Tradycja i doświadczenie

ciastko z kokarda

Zakład Produkcji Cukierniczej KA-MAJ Sp. z o.o. ma swoją siedzibę w Płońsku, mieście o bogatych tradycjach cukierniczych.

Ponad 25-letnie doświadczenie w branży cukierniczej oraz stała, doświadczona kadra pracowników o wysokich kwalifikacjach sprawiają, że nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością i niepowtarzalnym smakiem.

Od początku istnienia firmy dbamy o jakość naszych wyrobów, co potwierdzają zdobyte certyfikaty HACCP, ISO 22000 oraz IFS FOOD

Wysoka jakość

to nasz standard

Nasze wyroby to wspaniałe ciasteczka , które chwalą konsumenci w kraju i za granicą. W swojej ofercie mamy bogaty wybór asortymentów. Znajdą tam Państwo pierniki, biszkopty, biszkopty z galaretką w polewie, markizy, herbatniki i ciastka kruche z nadzieniami owocowymi i dekorowane polewą.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć.
Swoje produkty sprzedajemy w wielu zróżnicowanych opakowaniach- torebkach z folii polipropylen, plastikowych pojemnikach, kartonikach zgrzanych folią, w gramaturach od kilku gram do 3 kg.

Patrząc w przyszłość

nie boimy się wyzwań

Aby sprostać oczekiwaniom klientów, często wprowadzamy do produkcji nowe wyroby własnej inwencji co powoduje, że nasza oferta jest niepowtarzalna u innych producentów.

Jesteśmy kreatywni i otwarci na sugestie, nowe pomysły i propozycje naszych klientów, co często skutkuje wprowadzaniem nowych wyrobów pod indywidualne zamówienie.

Chcesz poznać naszą historię?