wersja polska english version Zamawianie
Pierniki nadziewane: Serduszka
białe, bajeczne, w czekoladzie
Zakład Produkcji Cukierniczej KA-MAJ ma swoj± siedzibę w Płońsku, w mie¶cie o bogatych tradycjach cukierniczych. Ponad 10-letnie do¶wiadczenie w branży cukierniczej, stała, do¶wiadczona, o wysokich kwalifikacjach kadra pracownikow sprawia, że nasze wyroby charakteryzuj± się wysok± jako¶ci± o niepowtarzalnym smaku.

Wła¶ciwy dobór tylko polskich, naturalnych surowców, bez użycia konserwantów powoduje, że słodycze nasze zyskuj± wci±ż nowych odbiorcow tak w kraju jak i za granica.

Mamy w swojej ofercie bogaty wybór asortymentów z każdej grupy wyrobów cukierniczych: ciastka kruche, herbatniki, pierniki, markizy, biszkopty, wyrób znany jako delicje, galaretki, ciastka z galaretk± i nadzieniem owocowym.

Często wprowadzamy do produkcji nowe wyroby, własnej inwencji co powoduje, że nasza oferta jest niepowtarzalna u innych producentów.

Aby każdy klient mógł nabyć nasze wyroby, proponujemy bardzo zróżnicowane wzory opakowań, od kolorowych jednostkowych, poprzez małe kartoniki w barwnych torebkach aż do 3 kg.

Wprowadzony system HACCP i ISO 9001:2001 gwarantuje Państwu zakup zdrowych, wysokiej jako¶ci wyrobów cukierniczych.

ZAPRASZAMY DO WSPOŁPRACY!
Biszkoptowe:  biszkopty z galaretk±